ДИРЕКТОР ШКОЛЕ

Радом школе руководи директор школе.

Директора школе именује министар просвете на период од четири године. Директор се бира на основу расписаног конкурса који расписује Школски одбор. Школски одбор бира и именује комисију која има непаран број чланова и чине је представници предметне наставе, разредне наставе и ненаставног особља.

Директор школе за свој рад одговоран је министру и Школском одбору.

Директор школе је Драган Митић, професор историје.

ПОМОЋНИК ДИРЕКТОРА

Послови помоћника директора односе се на организовање, руковођење и одговорност за педагошки рад установе, координацију рада стручних актива и других стручних органа установе, обављање других послова у складу са Статутом школе.
Решењем директора на послове помоћника директора распоређује се наставник или стручни сарадник,односно који има професионални углед и искуство у установи, за сваку школску, односно радну годину.

Помоћник директора је Радмила Јовановић, професор југословенских књижевности и српско-хтватског језика