СТРУЧНА СЛУЖБА – 2023/2024.

апр 11, 2024 | Запослени

Педагози, психолози и педагошки асистенти су, пре свега, подршка – како васпитном процесу који реализују наставници и учитељи, тако и родитељству.

• Боснић Нада – педагог
  • Михајловић Љиљана – психолог
  • Ненадов Миња – психолог
  • Дрмаку Феруз – педагошки асистент

ПОСАО СТРУЧНЕ СЛУЖБЕ ШКОЛЕ:

Иако је постало школарац, дете и даље пролази кроз различите фазе одрастања. Неке од њих могу да изненаде, уплаше, збуне. Педагог и психолог знају шта се у којој фази може очекивати, и како се те препреке превазилазе.

Ако мислите да су програми преобимни, да су поједини наставници превише захтевни, ако вам треба помоћ у учењу…. помоћи ће стручна служба.

Уколико постоје проблеми између ученика, педагог или психолог и педагошки асистент ће се укључити као посредници, који имају могућност да обе стране сагледају објективно. У решавање проблема унеће своје искуство, базирано на многим сличним случајевима.